Funkčnost, vzhled, přirozenost. A TRADICE.

Funkčnost, vzhled, přirozenost. A TRADICE.

Dřevěné terasy patří k tradičním a nejjednodušším variacím úpravy teras, co se kvality i ceny týče. Pro ty, kteří milují dřevo, jeho vzhled i vlastnosti a přiklánějí se k tradičním a osvědčeným materiálům jsou tyto terasy fantastickou volbou při úpravě okolí domu či zahrady.

Na výběr Vám umíme nabídnout Akát, Sibiřský modřín, dřeviny jako Douglaska, Thermo Jasan a Thermo Borovice = tedy top kvalitu z top kvality, která je u nás zároveň na vynikající a bezkonkurenční cenové úrovni.

Přehled terasových dřevěných profilů

Nabízíme Vám nejrozšířenější terasové profily, které jsou výjimečné svým vzhledem, kvalitou i svou rozmanitostí, variacemi opracování a možnostmi povrchové úpravy

Sibiřský modřín

Sibiřský modřín

Dřevo sibiřského modřínu má dobrou odolnost vůči dřevokazným houbám a je tak předurčeno pro použití ve venkovním prostředí. Má žluto – červený odstín a jeho živá struktura tvoří základ pro konstrukci moderních teras.

Douglaska

Douglaska

Domáci douglaska se vyznačuje výraznou strukturou se žluzo – červeným zabarvením. Díky své dobré pevnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům je vhodná pro venkovní užití, především jako terasové prkno.

Akát

Akát

Toto tvrdé dřevo vyniká především extrémně dlouhou životností a robusností své povahy. Je určeno pro oblasti s vysokými mechanickými nároky. Je dodáván bez chemického povrchového ošetření a je odolný vůči dřevokazným houbám a hmyzu.

Thermo - Jasan

Thermo - Jasan

Díky tepelnému zpracování bez chemických přísad a bez povrchového nátěru je dosaženo vysoké třídy životnosti.

Thermo - Borovice

Thermo - Borovice

Bez výronu pryskyřice, vymývání látek obsažených ve dřevě, kroucení, odolný proti sklouznnutí s výborným poměrem cena / výkon.

 

Kalkulátor dřevěné terasy

na základě Vámi zadaných údajů Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku pro realizaci dřevěné terasy (s materiálem i bez něj).

V případě jakýchkoliv nejasností nebo potřeby o upřesnění položek kalkulátoru nás neváhejte kontaktovat.