Obsah a termín dodání, technické info a ceny

Zahradní domek Eko obsahuje v první řadě osvědčené materiály, které svou kvalitou převyšují všechna očekávání. Doba realizace a dodání do 30 dnů.

Obsah provedení STANDARD

Rámová konstrukce základů osazena na zemních vrutech, skeletová konstrukce obvodvých stěn, opláštění skeletu, krov a střecha na komplet, fasádní izolace a fasádní dřevěný obklad, okenní systém, rozvody sítí (elektro, voda, odpady), minerální izolace (stěny, strop), fólie, rošt, vnitřní dřevěný obklad, izolace podlahy, podlahová krytina (plovoucí podlaha) a mnoho dalšího (které jinde najdete pouze za příplatek).

Obsah provedení EXCLUSIVE

Navíc oproti provedení STANDARD, obsahové dodání EXCLUSIVE obsahuje elektrické podlahové vytápění, okenní systém s izolačním 3 sklem a mnoho dalších exkluzivních a nadstandardních prvků a detailů.

Více o obsahovém provedení, tehnických parametrech a rozdílech provedení STANDARD a EXCLUSIVE najdete zde

Přejít na technické info

Vnější rozměr

Zastavěná plocha

Užitná plocha

Sklon střechy

Tloušťka obvodové stěny

6 * 4 m

24 m2

16, 4 m2

4 °

270 / 271 mm

Cena v obsahovém provedení STANDARD

650 000 Kč,– vč. DPH

Cena v obsahovém provedení EXCLUSIVE

780 000 Kč,– vč. DPH

Cena v obsahovém provedení EXCLUSIVE (v CLT systému – pohledová kvalita)

890 000 Kč,– vč. DPH

Cena samostatného projektu pro stavební povolení (s realizací)

15 000 Kč,– vč. DPH

Cena samostatného projektu pro stavební povolení (bez realizace)

38 000 Kč,– vč. DPH

Cena samostatného projektu pro st. povolení (bez realizace) vč. výrobní dokumentace pro svépomocnou realizaci (pro difúzně uzavřenou konstrukční skladbu)

50 000,– Kč vč. DPH

Cena je platná pro realizaci na celém území ČR (od 27. 2. 2023), včetně dopravy a všech stavebních prací. K úpravě (snížení nebo navýšení) ceny může dojít pouze v případě úpravy obsahového provedení díla ze strany investora.

Cena je fixně garantována Smlouvou o dílo a je neměnná po celou dobu realizace.

Pro zákazníky, kteří se rozhodli realizovat zahradní domek svépomocí, nabízíme možnost objednat si kompletní stavební materiál pro realizaci díla dle výrobní (dílenské) dokumentace. Uváděné ceny jsou pro difúzně uzavřenou konstrukční skladbu dřevostavby.

Cena stavebního materiálu pro vnější realizaci (vč. PD a výrobní dokumentace, obsahové provedení standard)

305 000 Kč,– vč. DPH

Cena stavebního materiálu pro vnitřní realizaci (obsahové provedení standard)

200 000 Kč,– vč. DPH

V ceně je kompletní stavební materiál pro zvolenou část (u stavebních materiálů pro exteriér včetně okenního systému), PD pro stavební povolení, výrobní dokumentace s podrobným popisem realizace, spojovací prvky a dovoz materiálu v rámci ČR. Doba dodání stavebních materiálů pro vnější a vnitřní realizaci včetně okenního systému do 8 týdnů (bez oken do 4 týdnů).