Malý, jednoduchý, moderní

Malý, jednoduchý, moderní

Zahradní domek Mini představuje malý rekreační nebo zahradní domek s širokými možnostmi praktického využití. Může sloužit jako malá chatka, stejně jako objekt do zahrady, či k bazénu. Záleží na Vašich prioritách a potřebách. Přestože je domeček Mini navrhovanými rozměry menší, bude plnohodnotně sloužit k účelu který potřebujete Vy.

Použitím kvalitních materiálů, vysokých tepelně – izolačních prvků a především moderního fasádního profilu modřín Klasik Vám ve Vaší zahradě vytvoří moderní a nadčasovou architekturu.

Půdorys, dispoziční řešení

Půdorys, dispoziční řešení

Dispoziční řešení je navrhované s přihlédnutím na základní aspekty a potřeby využítí jako chaty i objektu do zahrady na jakékoliv jiné využití. Zahradní domek Mini je rozdělený do tří částí, kuchyně, obývacího pokoje (určeného i na spaní) a malé koupelny s WC.

v případě požadavků zákazníka s ohledem na individuální priority je možné toto dispoziční řešení upravovat v mezích navrhovaných rozměrů (i mimo ně, úprava rozměrů je možná podle potřeb).

Obsah a termín dodání, technické info a ceny

Zahradní domek Mini obsahuje v první řadě osvědčené materiály, které svou kvalitou převyšují všechna očekávání. Doba realizace a dodání do 45 dnů.

Obsah provedení STANDARD

Rámová konstrukce základů osazena na zemních vrutech, skeletová konstrukce obvodvých stěn, opláštění skeletu, krov a střecha na komplet, fasádní izolace a fasádní dřevěný obklad, okenní systém, rozvody sítí (elektro, voda, odpady), minerální izolace (stěny, strop), fólie, rošt, vnitřní dřevěný obklad, izolace podlahy, podlahová krytina (plovoucí podlaha) a mnoho dalšího (které jinde najdete pouze za příplatek).

Obsah provedení EXCLUSIVE

Navíc oproti provedení STANDARD, obsahové dodání EXCLUSIVE obsahuje elektrické podlahové vytápění, okenní systém s izolačním 3 sklem a mnoho dalších exkluzivních a nadstandardních prvků a detailů.

Více o obsahovém provedení, tehnických parametrech a rozdílech provedení STANDARD a EXCLUSIVE najdete zde

Přejít na technické info

Vnější rozměr

Zastavěná plocha

Užitná plocha

Sklon střechy

Tloušťka obvodové stěny

6,1 * 7 m

42,7 m2

26 m2

4 °

270 / 271 mm

Cena v obsahovém provedení STANDARD

980 000 Kč,– (vč. DPH)

Cena v obsahovém provedení EXCLUSIVE

1 160 000 Kč,– (vč. DPH)

Cena v obsahovém provedení EXCLUSIVE (v CLT systému – pohledová kvalita)

1 320 000 Kč,– (vč. DPH)

Cena samostatného projektu pro stavební povolení (s realizací)

15 000 Kč,– vč. DPH

Cena samostatného projektu pro stavební povolení (bez realizace)

40 000 Kč,– vč. DPH

Cena samostatného projektu pro st. povolení (bez realizace) vč. výrobní dokumentace pro svépomocnou realizaci (pro difúzně uzavřenou konstrukční skladbu)

55 000,– Kč vč. DPH

Cena je platná pro realizaci na celém území ČR (od 27. 2. 2023), včetně dopravy a všech stavebních prací. K úpravě (snížení nebo navýšení) ceny může dojít pouze v případě úpravy obsahového provedení díla ze strany investora.

Cena je fixně garantována Smlouvou o dílo a je neměnná po celou dobu realizace.

Pro zákazníky, kteří se rozhodli realizovat zahradní domek svépomocí, nabízíme možnost objednat si kompletní stavební materiál pro realizaci díla dle výrobní (dílenské) dokumentace. Uváděné ceny jsou pro difúzně uzavřenou konstrukční skladbu dřevostavby.

Cena stavebního materiálu pro vnější realizaci (vč. PD a výrobní dokumentace, obsahové provedení standard)

529 000 Kč,– vč. DPH

Cena stavebního materiálu pro vnitřní realizaci (obsahové provedení standard)

355 000 Kč,– vč. DPH

V ceně je kompletní stavební materiál pro zvolenou část (u stavebních materiálů pro exteriér včetně okenního systému), PD pro stavební povolení, výrobní dokumentace s podrobným popisem realizace, spojovací prvky a dovoz materiálu v rámci ČR. Doba dodání stavebních materiálů pro vnější a vnitřní realizaci včetně okenního systému do 8 týdnů (bez oken do 4 týdnů).