Zahradní domek Relax Vám dispozičně nabízí technickou místnost pro bazénovou techniku (v případě potřeby malou dílnu nebo úložný prostor), sólo místnost pro saunu se vstupem z exteriéru (jejíž velikost se individuálně připraví podle velikosti a technických požadavků sauny), a denní místností sestávající z kuchyně a obývacího pokoje.

Má vše po čem toužíte…

Obsah a termín dodání, technické info a ceny

Zahradní domek Relax obsahuje v první řadě osvědčené materiály, které svou kvalitou převyšují všechna očekávání. Za 20 až 30 dní je u Vás na zahradě připraven k předání.

Obsah provedení STANDARD

Rámová konstrukce základů osazena na zemních vrutech, skeletová konstrukce obvodvých stěn, opláštění skeletu, krov a střecha na komplet, fasádní izolace a fasádní dřevěný obklad, okenní systém, rozvody sítí (elektro, voda, odpady), minerální izolace (stěny, strop), fólie, rošt, vnitřní dřevěný obklad, izolace podlahy, podlahová krytina (plovoucí podlaha) a mnoho dalšího (které jinde najdete pouze za příplatek).

Součástí našich domků neodmyslitelně jsou vnější osvětlení podle projektového řešení, vnitřní instalace a osvětlení na stropě (bodová světla) exteriérová zásuvka s IP ochranou, v případě bazénových domků samostatné větve pro bazénovou techniku a mnoho dalšího.

Obsah provedení EXCLUSIVE

Navíc oproti provedení STANDARD, obsahové dodání EXCLUSIVE obsahuje elektrické podlahové vytápění, okenní systém s izolačním 3 sklem a mnoho dalších exkluzivních a nadstandardních prvků a detailů.

Více o obsahovém provedení, tehnických parametrech a rozdílech provedení STANDARD a EXCLUSIVE najdete zde

Přejít na technické info

Vnější rozměr

Zastavěná plocha

Užitná plocha

Sklon střechy

Tloušťka obvodové stěny

4 * 8,5 m

34 m2

28 m2

4 °

270 mm

Cena v obsahovém provedení STANDARD (difúzně uzavřená konstrukční skladba)

840 000 Kč,– vč. DPH

Cena v obsahovém provedení EXCLUSIVE (difúzně uzavřená konstrukční skladba)

980 000 Kč,– vč. DPH

Cena v obsahovém provedení EXCLUSIVE (v CLT systému – pohledová kvalita)

1 100 000 Kč,– vč. DPH

Cena samostatného projektu pro stavební povolení (s realizací)

15 000 Kč,– vč. DPH

Cena samostatného projektu pro stavební povolení (bez realizace)

40 000 Kč,– vč. DPH

Cena samostatného projektu pro st. povolení (bez realizace) vč. výrobní dokumentace pro svépomocnou realizaci (pro difúzně uzavřenou konstrukční skladbu)

55 000 Kč,– vč. DPH

Cena je platná pro realizaci na celém území ČR (od 27. 2. 2023), včetně dopravy a všech stavebních prací. K úpravě (snížení nebo navýšení) ceny může dojít pouze v případě úpravy obsahového provedení díla ze strany investora.

Cena je fixně garantována Smlouvou o dílo a je neměnná po celou dobu realizace.

Pro zákazníky, kteří se rozhodli realizovat zahradní domek svépomocí, nabízíme možnost objednat si kompletní stavební materiál pro realizaci díla dle výrobní (dílenské) dokumentace. Uváděné ceny jsou pro difúzně uzavřenou konstrukční skladbu dřevostavby.

Cena stavebního materiálu pro vnější realizaci (vč. PD a výrobní dokumentace, obsahové provedení standard)

415 000 Kč,– vč. DPH

Cena stavebního materiálu pro vnitřní realizaci (obsahové provedení standard)

280 000 Kč,– vč. DPH

V ceně je kompletní stavební materiál pro zvolenou část (u stavebních materiálů pro exteriér včetně okenního systému), PD pro stavební povolení, výrobní dokumentace s podrobným popisem realizace, spojovací prvky a dovoz materiálu v rámci ČR. Doba dodání stavebních materiálů pro vnější a vnitřní realizaci včetně okenního systému do 8 týdnů (bez oken do 4 týdnů).