Vazníky

Vazníky

Realizujeme montáž vazníkových a pohledových krovů na všechny typy staveb, především dřevostavby. V případě nutnosti Vám umíme vazníkový krov zajistit u našich spolehlivých dodavatelů, při menších rozměrech ho přímo zhotovit na stavbě (čímž výrazně optimalizujeme náklady).

U ostatních typů krovů (včetně pohledových) Vám zajistíme kvalitní stavební materiál (včetně pohledových prvků) a zhotovíme je přímo na staveništi.

Střechy a střešní tašky

Střechy a střešní tašky

Kromě realizace krovů, je naší specializací dodání střech „na klíč“. Kvalitním krovem naše práce nekončí.
Dodáme Vám kvalitní stavební materiály, okapový systém a střešní krytiny dle Vašeho výběru (včetně základního nebo rozšířeného příslušenství).

Máme bohaté zkušenosti s realizací tak betonových i plechových střešních krytin ke kterým kromě dlouholetých záruk výrobců poskytujeme i vlastní dlouholeté záruky na naši práci.

Neváhejte se na nás spokojeně obrátit.

Realizace plochých střech

Realizace plochých střech

Preciznost, přesnost, poctivost a kvalita. Jsou 4 základní prvky tvořící gró naší specializace v „segmentu“ plochých střech. Najít odborníky pro ploché střechy nemusí být úplně jednoduché (pro někoho platí, střecha jako střecha, nikoli však u nás).

Svou práci děláme zodpovědně s ohledem na to, že tento typ střechy zasluhuje zvláštní a specifický přístup – v první řadě odbornost a praxe.

Ve velké míře používáme desetiletími ověřený střešní izolační systém (y) od společnosti Fartafol.

Kvalita odzkoušena historií

Kvalita odzkoušena historií

Není hydroizolace jako hydroizolace. Desetiletí zkušeností tradičního výrobce však jasně dokazují co je kvalita světového formátu.

Střešní hydroizolační fólie se vyznačuje vysokou kvalitou, vynikajícími technickými vlastnostmi, je určena i pro silné zátěže (zelené střechy a jiné), má mimořádně vysokou odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům počasí a k dispozici je až v devíti barevných provedeních.

Kromě plochých střech se plnohodnotně využívá i jako izolace pro balkóny, terasy a i.

Kalkulátor realizace Vaší střechy

V případě jakýchkoliv dodatečných dotazů nebo potřeby definování technických specifikací nebo upřesnění nás neváhejte kontaktovat.

Pro bližší informace prosím kontaktujte našeho specialistu na dřevostavby na tel. číslo 725 360 651.